Astera AX1 Pixeltube set

Astera AX1 Pixeltube set

80,00 €Prijs

Opgelet: voor wireless DMX of besturing via de AsterApp heb je ook de Wireless kit nodig.

De Astera AX1 PixelTube is een set van acht krachtige en volledig draadloze LED tubes die op tal van evenementen en filmsets kunnen worden ingezet. Een veelzijdig set met oneindige mogelijkheden.

De Astera AX1 heeft een accu waarmee de pixeltube tot wel 20 uur kan functioneren. De lampen zijn volledig draadloos bestuurbaar via de afstandsbediening, draadloze DMX of de AsteraApp op een tablet. Daarnaast is deze buis geschikt voor gebruik in de buitenlucht (IP65). Je hoeft dus geen rekening te houden met het weer, zoals regen of sneeuw. De lamp is in staat zichzelf te koelen zonder ventilator en beschikt over een 28 watt krachtige RGBW lichtbron.

Alle bovenstaande eigenschappen maken deze Astera AX1 een extreem veelzijdig inzetbaar product. Je kunt deze pixeltube bijvoorbeeld inzetten als indirecte sfeerverlichting om de locatie aan te kleden, maar ook als creatieve toevoeging op een podium of bij een festival.

  • Standaard meegeleverd

    Deze set komt in een case waarin je de acht tubes simultaan kan opladen!

    • 8x AX1 PixelTube
    • 8x floorstand
    • Oplader
    • Diverse bevestigings- en ophangmogelijkheden
    • Afstandsbediening

Info

Contact

DMC bv

Heidebloemstr.

2260 Westerlo